FIFA20 XBOX W LELISIE

Przerwa świąteczna to doskonały termin aby zorganizować wydarzenie dla dzieci i dorosłych. Dużo osób gra na konsolach, więc TURNIEJ XBOX FIFA 2020 CK-BiS LELIS był atrakcyjną propozycją dla mieszkańców gminy Lelis.
Dwa telewizory, dwie konsole, dwie kategorie i 20 graczy spotkało się w czwartek 30 grudnia na sali widowiskowej CK-BiS w Lelisie. Od godz. 9:00, systemem każdy z każdym, rywalizowała grupa do lat 16. Emocji nie brakowało więc i kibice dali z siebie wszystko. Po zestawieniu wyników z tabeli sędziowie przedstawili wyniki:
I – Karol Stolarczyk Aleksandrowo pkt. 18, bramki 41:2
II – Adam Stolarczyk Aleksandrowo pkt. 15, bramki 36:4
III – Konrad Zyśk Kurpiewskie pkt. 12, bramki 20:22
Po godzinie 12 na telewizyjnych boiskach zagrali panowie w wieku 16 i więcej. Tutaj też widać było, że pad i konsola są im bliskie, bo niejeden zaskoczył przeciwnika fajnym trikiem piłkarskim. Szybkie granie na ekranie zakończyło się w tej kategorii następująco:
I – Arek Rudzik Łęg Starościński, pkt. 18 (29:4)
II – Konrad Staśkiewicz Łęg Starościński ,pkt. 15 (21:5)
III – Jakub Staśkiewicz Łęg Starościński, pkt. 12 (20:10)
Widać tu, że na konsoli XBOX Łęg Starościński wymiata, a Polska będzie jeszcze mistrzem świata;)
Jednak, żeby emocji nie było za mało na ekranie spotkali się mistrzowie dwóch kategorii. Karol Stolarczyk (Paris Saint-Germain F.C.) kontra Arek Rudzik (FC Barcelona). Panowie trzymali długo kibiców w napięciu. Rozstrzygnięcie nastąpiło w dogrywce gdzie Karol zdobył 2 bramki. Mistrz nad mistrzami FIFA 20 XBOX w gminie Lelis to Karol Stolarczyk z Aleksandrowa.
Pomysłodawcą imprezy był Jakub Staśkiewicz z nieformalnej grupy Kurpie na Luzie. Super, że są młode osoby którym chce się chcieć. Wielkie gratulacje i podziękowania za udział dla wszystkich uczestników.

0.jpg

Więcej informacji

Możesz również polubić…