Radomir Cup 2022

W niedzielę 12 czerwca na boisku orlik w Obierwi odbyła się kolejna edycja turnieju piłki nożnej dla dzieci Radomir Cup 2022. To ciesząca się zainteresowaniem w regionie impreza sportowa organizowana przez stowarzyszenie Projekt Radomir.
W tym roku do sportowych zmagań zgłosiło się 8 drużyn, 80 zawodników i zawodniczek z roczników 2008 i młodsi. Rozegrano 18 spotkań po 12 minut, które sędziował Krzysztof Majk wspierany przez trenerów. Nie zabrakło profesjonalnego nagłośnienia i najlepszego spikera w regionie. Niezawodny w tej roli Jacek Dębski prowadził również na bieżąco statystyki turnieju. Zmagania sportowe przebiegały w super przyjaznej atmosferze, a zakończyły się następująco:
I – Giganci Wydmusy
II – ULKS Ołdaki
IV – Jantar i Przyjaciele
VI – Błękitni Nowa Wieś
VII – SP Olszewka
Na zakończenie każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, wszyscy uczestnicy otrzymali medale, oraz wyróżnienia indywidualne trafiły dla najlepszych. Najlepszym strzelcem został Bartłomiej Wiśniewski. Zawodnik Gigantów Wydmusów zdobył 9 goli. Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Filipa Parzycha (KAD Obierwia), najlepszą zawodniczką Martę Marczak (Jantar Ostrołęka), zaś najlepszym bramkarzem Dominika Drężewskiego (ULKS Ołdaki).
Nagrody wręczył prezes stowarzyszenia Robert Niedzwiecki wspólnie z Panią Agnieszka Szczubełek dyrektor Szkoła Podstawowa w Obierwi.
W czasie imprezy organizator zapewnił wodę dla każdego uczestnika, posiłek regeneracyjny oraz dmuchane zabawki od firmy AgamaTeam. Dodatkowo kiełbaska z grilla obsługiwanego przez wolontariuszy ze stowarzyszenia Projekt Radomir.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywny udział w naszym wydarzeniu sportowym. Tym którzy nas wspierali i na miejscu pomagali jesteśmy również bardzo wdzięczni. Wydarzenie zorganizowano we współpracy ze Szkołą Podstawową w Obierwi i animatorem orlika. Turniej daje możliwość wystąpienia na boisku ekipom z małych miejscowości, w których brakuje zawodników z jednego rocznika.
Zadanie było sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Więcej informacji

Możesz również polubić…